Twórczość literacka

Dorobek literacki:

* Biblioteka Opowiadań i Poezji . 35 pozycji (1.08.2020). Adres: www.MichaelTequila.com 

* Powieść  “Sędzia od Świętego Jerzego”. W sprzedaży w księgarniach stacjonarnych i internetowych (forma drukowana i elektoniczna);  

* Zbiór poezji “Klęczy cisza niezmącona”.  Wydanie 2. W sprzedaży w księgarniach stacjonarnych i internetowych (forma drukowana i elektoniczna);

* Zbiór opowiadań “Niezwykła decyzja Abuelo Caduco. Humoreski i inne opowiadania”. W sprzedaży w księgarniach stacjonarnych i internetowych (tylko w formie drukowanej).

PowieśćCztery portrety cudze i jeden własny“, W sprzedaży w księgarniach stacjonarnych i internetowych (forma drukowana i elektroniczna ePub i Mobi).

0Shares

14 myśli w temacie “Twórczość literacka

 1. Dziękuję za karteczkę z tą stroną. Jest mi bardzo miło, że mogłam dołączyć do grona czytających tego bloga. Pozdrawiam, dziewczyna z przystanku 😉

  • Może Panią ucieszę, podobnie jak innych Czytelników, że zamierzam zamieszczać na blogu więcej tekstów literackich, zwłaszcza opowiadań oraz fragmentów z wydanych już jak i planowanych książek.

 2. Panie Michale – to zaszczyt znac Pana osobiście choc tylko ( lub aż) z spacerków w psim towarzystwie nad naszym stawkiem jasieniowym. Czytam " Jerzego " a jutro odbieram z empik "Kleczy…" pewnie przy okazji poprosze o dedykację:) Pozdrawiam serdecznie HW:)

 3. Spotkałam Pana Autora dzisiaj w gdańskiej bibliotece. Z uśmiechem na ustach wręczył mi karteczkę z adresem swojej strony. Ależ się cieszę, że tutaj trafiłam! Uwielbiam tego typu treści okraszone inteligentnym poczuciem humoru. Wszystkiego dobrego i życzę niekończącej się weny! 

  Pozdrawiam serdecznie,

  Ada

 4. Super stronka, chętnie będę czytał kolejne publikacje w wolnym czasie. A od października jak znalazł na podróże skm'ką, w drodze na polibudę.

  Pozdrawiam, kasjer z Maca 😉

 5. Witam.

  Podczas spaceru z moim psem – bokserem spotkałam autora tego bloga. W przemiłej rozmowie podał mi adres swojego bloga. Zaznaczył że pisze o polityce. Ne miałam wątpliwości, że będzie się dobrze czytało. Jak tylko wróciłam do domu – potwierdziłam moje przypuszczenia 🙂 Pozdrawiam Pana bardzo serdecznie.

   

  • Witam Panią,

   Odpowiadam z opóźnieniem, serdecznie pozdrawiam Panią i Tango, najsympatyczniejszego boksera, o jakim slyszałem. Dla mnie jest on mistrzem świata. Jeszcze raz pozdrawiam,

   Michael Tequila

    

 6. Czytam bloga z uśmiechem na ustach.Cóż za finezja,poczucie humoru i
  filozoficzna refleksyjność.Prawdziwa uczta.życzę autorowi dalszej twórczości
  i coraz większej rzeszy czytelników.Z wielką sympatią -Maria

 7. Trafiłam tutaj dzięki stronie “Blog Roku”. Muszę przyznać, że zawładnęła mną zazdrość. Lekkość pióra godna podziwu. Gratuluję i życzę sukcesu w konkursie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *