Sztuka Chenille Zbierania

Myśl autora niekiedy błądzi długo, aż napotka drogowskaz wskazujący właściwy kierunek poszukiwań natchnienia lub pomysłu. I mnie spotkało to szczęście w nieszczęściu. Kierunkowskazem była wyszukiwarka Google, w Polsce zwana także goglem, guglem lub gogelem. Za jej rączą poradą wpadł mi w oczy zapis na blogu z automatycznie tłumaczonym tekstem. Zachwycił mnie on, ponieważ jest wyjątkowo oryginalny w swoim bezsensie. Szczególnie przypadły mi do gustu sformułowania: „zadowolenie popytu”, „igłowania”, „czuć, że gąsienica jest rzetelny” oraz „cele były wyjątkowo w popularności”. „W crescendo ich markę!” zabrzmiało mi uroczo jak oryginalne przekleństwo.

Dzielę się fragmentem oryginalnego tekstu z Czytelnikami. Jest on dowodem na to, że komputer sam w sobie jest autentycznym aczkolwiek niewinnym idiotą. O tym drugim, czyli użytkowniku chorej produkcji komputera nie będę pisać.

Chenille jest francuskiego słowa gąsienica. Jeśli idzie o tkaniny, chenille słowo wskazuje jakość gdzie podniesiony kępki przędzy z środka podstawowego założyć wygląd gąsienica. Chenille narzuty, szlafroki, ochrony natomiast kolejne cele były wyjątkowo w popularności od startu do części XX wieku w Losach Zjednoczonych. Choć szenilowe narzuty oraz własne czynniki są nadal przygotowywane do dnia dzisiejszego, zbieranie rocznika szenilowe rośnie popularność.

Chenille narzuta produkcji można zbadać jego korzeni do wcześniejszych amerykańskiej mody: candlewicking. Candlewicking był polityką haftu modny w przebiegach kolonialnych, gdzie biały Knot elementów był wykorzystywany do modeli na arkuszach muślinu, szczególnie na narzuty. Teraz szybko do początku, do roku 1892, gdy młoda pani o imieniu Catherine Evans odwiedził znajomego w McCuffy, GA, który pokazał jej którykolwiek z ostatnich starożytnych Knot powtarza się.

Ostatecznie do produkcji zastąpione chałupniczo. Pierwszy szenilowe narzuta masowego producenta była kabina zajęcia w Dalton, GA. Po zbiór był bloczek Chattanooga, TN. Siedzibę producenci którzy pozostał na stanięcie moda szenilowe były Morgan Jones, Bates i Hofmann. Są wszystkie firmy, które kolekcjonerów szukać dzisiaj.

W crescendo ich markę, od 30 do 50 rewal rocznika szenilowe łóżka stały wytworzone w oryginalnych kolorów, formatów oraz stylów. Drinkom spośród niezwykle jasnych rodzajów, także wyraźnie modne dziś, jest owo, że Paw. Styl popcorn i George i Martha Washington tonie są jednocześnie bardzo popularne. Szansie są nieograniczone.

Żródło: http://social.nacaocarismatica.com.br/blog/view/27766/sztuka-chenille-zbierania

Pod tym linkiem znajduje się wiele innych podobnych cudów.

Przekaż dalej
0Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *