Najprostszy dostęp do blogu

Drodzy Czytelnicy,

Najprostszym sposobem dostępu do blogu jest zapisanie się na niego. Zapis działa jak prenumerata czasopisma, które jest dostarczane do domu. Zapisanie się na blog, inaczej mówiąc jego abonament lub prenumerata oznacza, że nie musisz każdorazowo sprawdzać, czy na blogu pojawił się nowy zapis, ponieważ otrzymujesz zawiadomienie emailem o każdej aktualizacji.

Na blog można się zapisać klikając na link RSS znajdujący się na ekranie po prawej stronie blogu. RSS (ang. Really Simple Sindication) to bezpłatna i bezpieczna metoda dostępu do strony www.MichaelTequila.com .

Jej zalety to:

  • Zachowujesz prywatność. Twój adres email pozostaje tylko w systemie i nikt nie ma do niego dostępu.
  • Masz pewność, że otrzymasz informację o każdej aktualizacji serwisu. Nie musisz wchodzić na stronę, aby sprawdzić czy jest coś nowego.
  • Unikasz reklam, ponieważ strona www.MichaelTequila.com nie używa reklam.
  • Z abonamentu RSS możesz wypisać się w dowolnej chwili.

Dla Państwa wiadomości, blog staram się aktualizować w miarę regularnie co pięć dni tzn. pierwszego, piątego, dziesiątego itd. dnia miesiąca.

Pozdrawiam serdecznie życząc rozkosznych wakacyjnych igraszek, nie na tyle jednak absorbujących, że stracicie Państwo zainteresowanie czytaniem niniejszego blogu.

Przekaż dalej
0udostępnień
Kategorie: Twórczość pisarska. Tagi: , , , . Autor: Michael Tequila. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

O Michael Tequila

Z wykształcenia doktor nauk ekonomicznych. Kariera zawodowa: handel zagraniczny (m.in. praca na stanowisku attache handlowego i radcy handlowego w Polskiej Ambasadzie w Bogocie), bankowość (kierownik planowania strategicznego w banku australijskim) oraz nauczanie (wykładowca akademicki w zakresie marketingu, zarządzania strategicznego i etyki biznesu), tłumacz polsko-angielski akredytowany przez NAATI, Australia. Członek SA Writers Centre Inc. (Związek Pisarzy Południowej Australii). Hobby i zainteresowania: twórczość literacka, psychologia, pływanie, jazda na rowerze. Miejsca zamieszkania: Bogota, Ateny, Adelajda, Gdańsk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *