Jestem reakcjonistą

Podobał mi się sondaż poparcia dla kandydatów na prezydenta wykonany w marcu b.r. przez Polish Daily News w Nowym Jorku. Poziom poparcia uzupełniam komentarzami, jakie ukazały się na formularzach sondażowych.

Duda – 44,7 % – A young, dynamic and handsome bloke. We love President Kaczinsky!

Brown – 14,0 % – The greatest Polish movie director.

Kukiz – 12,3 % – Dajcie mu Ministerstwo Kultury!

Kowalski – 8,8 % – Tradycyjne polskie nazwisko. Support tradition, not Russia!

Korwin-Mikke – 8,8 % – Communist and EU fighter! We love him.

Wilk – 7,9 % – Tyż popieram animal protection.

Komorowski – 1,8% – Kto to jest? Pierwszy raz słyszę to nazwisko.

Słomka – 0,9 % – Popieram, bezdomnych trzeba dorzywiac!

Jarubas – 0,9 – Lubie polskie sery Krakus i Jarubas.

Ogorek – 0,0% – Precz z Unią Europejską!

Znam Polonię, mieszkałem długo za granicą. Nowy Jork jest na końcu świata. Samolot ze Smoleńska rozbił się u nich dopiero dwa tygodnie temu. Cieszę się, że Polonia z Nowego Jorku wróci do Polski zgodnie z programem repatriacji PiS, kiedy już krajem rządzić będzie Prezydent Duda.

Z ostatniej chwili!

Reporter „Naszej Tuby” donosi: Dzisiaj Mastalerek w programie „Kawa na ławę” niezwykle zręcznie robił lewatywę uczestnikom spotkania i telewidzom tłumacząc, jak PiS walczył, walczy i będzie walczyć o kontrolę Komisji Nadzoru Bankowego nad Skokami.

Wniosek nasunął mi się sam: Potrzebujemy więcej szpitali psychiatrycznych. Będę głosować na kandydata, który przedstawi ten temat w swoim programie wyborczym. Jeśli nikt tego nie zrobi, to zobaczycie mnie na ulicach Gdańska, a może i całego Pomorza, jak nocą przemierzam z pochodnią oświaty polityczno-medycznej autostrady, szosy, trakty, drogi polne i ścieżki promując PiS i rozwój psychiatrii w Polsce.

Dla relaksu, zobacz video „Just fun” ze śmieciarką i koszem na śmieci. Jest niesamowite. Sprawdziłem poniższy adres, jest poprawny. Jeśli nie uruchomi się bezpośrednio ze strony blogu, proszę go przekopiować w pasek adresowy Googla lub innej wyszukiwarki, wtedy zadziała. Życzę miłego oglądania.

https://www.facebook.com/video.php?v=358812820973533&fref=nf

Przekaż dalej
8Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *