Celebryci i sława pisarska czyli o ocieraniu się

Pisanie blogów autorskich i powieści nie tylko działa na organizm stymulująco jak zioło Senes i lewatywa, ale i zbliża do celebrytów tego świata..

Dzielę się sensacyjną radością: nazwisko Michael Tequila wraz z linkiem do ebooka „Sędzia od Świętego Jerzego” na Virtualo ukazało się na stronie internetowej Polityka.pl tuż pod zdjęciem Prezydenta Władimira Putina i Prezydenta Kwaśniewskiego. Obraz ukazuje sie w pełnej krasie po kliknięciu na niego.

2014 08 16 Link do Sędzia MWSnap078 2014-08-16, 22_08_15

Zaszedłem w głowę i dotychczas nie mogę z niej wyjść, jak doszło do mego otarcia się o Celebrytów, co jest podobno marzeniem wielu, można by powiedzieć rzeszy ludzi, gdyby nie negatywne skojarzenie historyczne z „rzeszą”. Widocznie w życiu narodów i jednostek położenie geopolityczne łatwiej rodzi uprzywilejowanie niż wygrana w Toto-Lotka.

Po bliższym zbadaniu sprawa się skomplikowała, czyli równocześnie rozjaśniła i zaciemniła. Powinienem chyba udać się do kabalarki albo Cyganki z serdeczną prośbą o wróżbę, gdyż nie wszystko da się rozgryźć własnymi zębami, nawet jeśli są one na stalowych implantach. Część tajemnicy rozgryzłem metodą chałupniczą, czyli we własnym zakresie: z prezydentem Putinem łączy mnie znak zodiaku, Waga, i to bardzo bliska, gdyż urodziliśmy się odpowiednio piątego i siódmego października, choć w bezpiecznym oddaleniu kilku lat kalendarzowych.

Z Prezydentem Kwaśniewskim łączy mnie Tequila.

 

Przekaż dalej
0Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *