Najnowsza powieść Michael’a Tequila

Najnowsza powieść w formie ebooka w formacie: EPUB, MOBI, PDF

Michael Tequila: Sędzia od Świętego Jerzego

Informacja i zakup: http://virtualo.pl/sedzia_od_swietego_jerzego/i140603/?q=Michael+Tequila

Sklep internetowy: www.virtualo.pl

Przekaż dalej
0Shares
Kategorie: Twórczość pisarska. Tagi: , , , , . Autor: Michael Tequila. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

O Michael Tequila

Z wykształcenia doktor nauk ekonomicznych. Kariera zawodowa: handel zagraniczny (m.in. praca na stanowisku attache handlowego i radcy handlowego w Polskiej Ambasadzie w Bogocie), bankowość (kierownik planowania strategicznego w banku australijskim) oraz nauczanie (wykładowca akademicki w zakresie marketingu, zarządzania strategicznego i etyki biznesu), tłumacz polsko-angielski akredytowany przez NAATI, Australia. Członek SA Writers Centre Inc. (Związek Pisarzy Południowej Australii). Hobby i zainteresowania: twórczość literacka, psychologia, pływanie, jazda na rowerze. Miejsca zamieszkania: Bogota, Ateny, Adelajda, Gdańsk.

  1. Czytelniku Uważny i Myślący! A może Ty Sam wystapiłbyś w roli Sędziego, z wyjątkiem ostatniego fragmentu powieści, pokazującego ryzyka sędziowania meczu kontrowersji i nienawiści między czołowymi graczami.

    • Tak tylko na wszelki wypadek wspomniałem o tej DE-BA-cie. Moim zdaniem żadnej “debaty” nie będzie.Ostatnio ktoś w internecie przypomniał starą ale zapomniana zasadę; ” …nie należy dyskutować z idiotą, osłem, itp….bo najpierw przeciągnie Cie na swoja stronę a następnie pokona swoim bogatym doświadczeniem..”. Sędzia musi być bezstronny a u mnie z tym trochę na bakier.

  2. Kupiłem, przeczytałem i przemyślałem. Teraz z niecierpliwością czekam na zapowiadaną DE-BA-Tę…. tylko kto wystąpi w roli Sędziego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *