Chcesz zagłosować na blog? Wyślij SMS o treści E00054 na numer 7122

Drodzy Czytelnicy!

Blog www.MichaelTequila.com uczestniczy w Konkursie na Blog Roku 2013 w kategorii Polityka, Publicystyka i Społeczeństwo. Zwycięstwo lub przegrana blogu jest w Państwa rękach. Zależy to od tego, czy uznacie Państwo, że blog zasługuje na wyróżnienie. Decyzja Komisji Konkursowej zależy od ilości głosów (SMS-ów) oddanych na blog. Konkurs kończy się 27 lutego br.

Chcesz zagłosować na blog? Wyślij SMS o treści E00054 na numer 7122

Poniżej krótki materiał informacyjny do wykorzystania:

Autor blogu: pisarz polsko-australijski. Charakter blogu: literacki. Zawartość: komentarze, opinie, refleksje, miniopowiadania. Tematy: polityka, kultura, ważne wydarzenia, ciekawe postacie, psychika, erotyka, życie małżeńskie, kobiety, Australia. Forma: dialogi, groteska, satyra. Nowe wpisy: zwyczajowo co pięć dni. Niektóre są ilustrowane graficznie. Subskrybenci: 1720 w dniu 30 stycznia 2014.

Jeśli blog podoba Ci się, podaj jego adres przyjaciołom, znajomym i rodzinie!

 

Przekaż dalej
0Shares

1 komentarz do “Chcesz zagłosować na blog? Wyślij SMS o treści E00054 na numer 7122

  1. Pozwolę sobie przypomnieć, że II-gi etap konkursu na Blog Roku, czyli głosowanie za pomocą esemesów zakończy się już 6 lutego 2014 roku ( to jest w przyszły czwartek ) o godzinie 12:00. Jest bardzo mało czasu – szczególnie, że z jednego numeru telefonu można oddać tylko jeden głos ( tak jest napisane w regulaminie )!? – pozostałe będą nieważne.
    Lecę kupić jeszcze kilka dodatkowych kart startowych…….
    P.S. “Udział w głosowaniu SMS możliwy jest za pośrednictwem telefonu komórkowego w sieci Orange, Plus, T-Mobile, Play, Sferia i Cyfrowy Polsat”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *