Horoskop Autorski Roku 2015

Po powrocie z Indii poczułem się wzmocniony, uduchowiony, optymistyczny i twórczy. Poprawił mi się wzrok, lepiej czytam w gwiazdach. Efektem jest horoskop na rok 2015 uwzgledniający także czynniki eteryczne ważne w życiu każdej jednostki i narodu.

W Polsce umocni się wzrost gospodarczy. Najszybciej będzie rosła produkcja hormonów przyśpieszających wzrost wagi drobiu oraz konserwantów żywności. Zostanie wprowadzony unijny patent na produkcję kiełbasy i szynek z zawartością mięsa mniejszą niż 15 procent.

Dzięki wzrostowi uposażeń lekarzy, znacząco spadnie wskaźnik ubóstwa i bezdomności społeczeństwa. Wzrost zamożności pracowników służby zdrowia poprawi wskaźniki leczenia społeczeństwa chorego na kolejki.

Wzrost czytelnictwa w Polsce będzie słabszy, za to pisarstwa szybszy. Więcej będziemy pisać, niż czytać. Na jednego czytelnika przypadnie trzech pisarzy. Najbardziej poczytną pozycją okaże się powieść „Sędzia od Świętego Jerzego”.

Wybory parlamentarne wygra Prawo i Sprawiedliwość. Przesądzi to sprawę wieku emerytalnego. Polacy będą żyć dłużej, pracować krócej i otrzymywać większe emerytury. Ten model systemu emerytalnego zostanie zaadaptowany w Grecji, Hiszpanii i Portugalii.

Po wygranej PiS w wyborach parlamentarnych Polska zyska sławę kraju najskuteczniej propagującego paranoję jako zdrowy styl życia. Film „Jak wygrałem kolejne wybory parlamentarne” z Jarosławem Kaczyńskim w roli głównej uzyska nominację do Oskara w kategorii najlepszych filmów zagranicznych. Największym konkurentem będzie „Ja też” w reżyserii Kim Ir Una z Korei Północnej.

W Rosji mało kto będzie jeszcze wierzyć w Boga, powszechna stanie się wiara w prezydenta Putina. Jest możliwe, że prezydent Putin zastąpi kilku świętych. Decyzja będzie zależała od Dumy. Będzie to rok umacniania wiary w świętość przywódców krajów Wschodu. W Polsce będzie na odwrót, wszyscy uwierzą w Boga; nikt już nie będzie wierzyć w rząd, w którym premier i minister zdrowia są lekarzami.

Wzrost gospodarczy w Rosji spadnie poniżej 0,2 procenta, co dodatkowo umocni kult Prezydenta Putina. Rosjanie mają patriotyczny stosunek do rzeczywistości: za problemy gospodarcze kraju będą winić Stany Zjednoczone i Unię Europejską, nie zaś rząd jak czynią to Polacy.

Dzięki korzystnemu układowi gwiazd Polacy rozwiną w sobie bardziej filozoficzny stosunek do życia.

433

Upowszechni się zdrowy tryb życia z wykorzystaniem roweru jako powszechnego środka stymulacji organizmu i ducha.

441

Więcej natury, mniej spalin, poprawi także sytuację zwierząt w miastach.

432

 

 

 

Przekaż dalej
11Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *