4000 podziękowań

Dokąd ja właściwie idę 04 2012Kicia i pan 2006Drodzy Czytelnicy!

Czekałem na ten moment z butelką szampana. W ciągu jednego miesiąca nastąpił wzrost o prawie 1000 abonentów na moim blogu. Licznik WordPress, platformy www.MichaelTequila.com zarejestrował dzisiaj równe 4000 abonentów.

Jest to dla mnie wielka uroczystość. Teraz tym bardziej będę budzić się w nocy lub nad ranem, aby dokonać zapisu nowego pomysłu, który przychodzi mi do głowy o kretyńskiej porze. Nie muszę tego robić, ponieważ mam już zanotowanych kilkadziesiąt różnych pomysłów; niewolnictwo niekoniecznie jest mi pisane. Pozostanę jednak uzależniony, ale nie zamierzam się leczyć (jeszcze), gdyż nie jest to najgorsze ze zboczeń współczesności.

W tej chwili nie mogę wznieść toastu, ponieważ mam jeszcze obowiązki do spełnienia, lecz uczynię to wieczorem. Wypiję Wasze zdrowie z wdzięczności i w nadziei, że pozostaniecie moimi czytelnikami. Henri Matisse 145266-matisse-h xara ths zwhs 1905

Przekaż dalej
0Shares
Kategorie: Twórczość pisarska. Tagi: , , , , . Autor: Michael Tequila. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

O Michael Tequila

Z wykształcenia doktor nauk ekonomicznych. Kariera zawodowa: handel zagraniczny (m.in. praca na stanowisku attache handlowego i radcy handlowego w Polskiej Ambasadzie w Bogocie), bankowość (kierownik planowania strategicznego w banku australijskim) oraz nauczanie (wykładowca akademicki w zakresie marketingu, zarządzania strategicznego i etyki biznesu), tłumacz polsko-angielski akredytowany przez NAATI, Australia. Członek SA Writers Centre Inc. (Związek Pisarzy Południowej Australii). Hobby i zainteresowania: twórczość literacka, psychologia, pływanie, jazda na rowerze. Miejsca zamieszkania: Bogota, Ateny, Adelajda, Gdańsk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *