Twórczość literacka

 

 

 

 

Twórczość literacka autora obejmuje:

* Blog www.MichaelTequila.com regularnie prowadzony od kilku lat;

* Powieść  „Sędzia od Świętego Jerzego”, w sprzedaży w księgarniach stacjonarnych i internetowych (w formie książki drukowanej jak i ebooka);  

* Zbiór poezji „Klęczy cisza niezmącona”, drugie wydanie, w sprzedaży w księgarniach stacjonarnych i internetowych (tylko w formie książki drukowanej);

* Zbiór opowiadań „Niezwykła decyzja Abuelo Caduco. Humoreski i inne opowiadania”, w sprzedaży w księgarniach stacjonarnych i internetowych (tylko w formie książki drukowanej).

PowieśćCztery portrety cudze i jeden własny„, 2019, w sprzedaży w formie drukowanej , a od 10.09.2019  także w wersji elektronicznej (ebook) ePub i Mobi.

0Shares

15 myśli w temacie “Twórczość literacka

 1. Panie Michale, dzisiaj spotkaliśmy się w Euro AGD przy myjkach 😉
  Cieszę się ogromnie, że doszło do tego spotkania i odkryłam tym samym nowe czytelnicze horyzonty. Jeszcze dziś zamówię Pana książki, dał mi Pan szansę zrobienia unikatowych prezentów na Święta!
  Sama również pokuszę się o kilka pozycji z Pana zasobów.
  Wspaniale spotkanie, mam nadzieję że będę „z Panem” miło spędzać wieczory!
  Napewno odezwę się po lekturze!

  Dziękuję i pozdrawiam,
  Alicja w żółtym sweterku:)

 2. Dziękuję za karteczkę z tą stroną. Jest mi bardzo miło, że mogłam dołączyć do grona czytających tego bloga. Pozdrawiam, dziewczyna z przystanku 😉

  • Może Panią ucieszę, podobnie jak innych Czytelników, że zamierzam zamieszczać na blogu więcej tekstów literackich, zwłaszcza opowiadań oraz fragmentów z wydanych już jak i planowanych książek.

 3. Panie Michale – to zaszczyt znac Pana osobiście choc tylko ( lub aż) z spacerków w psim towarzystwie nad naszym stawkiem jasieniowym. Czytam " Jerzego " a jutro odbieram z empik "Kleczy…" pewnie przy okazji poprosze o dedykację:) Pozdrawiam serdecznie HW:)

 4. Spotkałam Pana Autora dzisiaj w gdańskiej bibliotece. Z uśmiechem na ustach wręczył mi karteczkę z adresem swojej strony. Ależ się cieszę, że tutaj trafiłam! Uwielbiam tego typu treści okraszone inteligentnym poczuciem humoru. Wszystkiego dobrego i życzę niekończącej się weny! 

  Pozdrawiam serdecznie,

  Ada

 5. Super stronka, chętnie będę czytał kolejne publikacje w wolnym czasie. A od października jak znalazł na podróże skm'ką, w drodze na polibudę.

  Pozdrawiam, kasjer z Maca 😉

 6. Witam.

  Podczas spaceru z moim psem – bokserem spotkałam autora tego bloga. W przemiłej rozmowie podał mi adres swojego bloga. Zaznaczył że pisze o polityce. Ne miałam wątpliwości, że będzie się dobrze czytało. Jak tylko wróciłam do domu – potwierdziłam moje przypuszczenia 🙂 Pozdrawiam Pana bardzo serdecznie.

   

  • Witam Panią,

   Odpowiadam z opóźnieniem, serdecznie pozdrawiam Panią i Tango, najsympatyczniejszego boksera, o jakim slyszałem. Dla mnie jest on mistrzem świata. Jeszcze raz pozdrawiam,

   Michael Tequila

    

 7. Czytam bloga z uśmiechem na ustach.Cóż za finezja,poczucie humoru i
  filozoficzna refleksyjność.Prawdziwa uczta.życzę autorowi dalszej twórczości
  i coraz większej rzeszy czytelników.Z wielką sympatią -Maria

 8. Trafiłam tutaj dzięki stronie „Blog Roku”. Muszę przyznać, że zawładnęła mną zazdrość. Lekkość pióra godna podziwu. Gratuluję i życzę sukcesu w konkursie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *