Sędzia od Świętego Jerzego

Michael Tequila " Sędzia od Świętego Jerzego"

Społeczeństwo żyje w stanie niepewności. Niebezpiecznie jest mieć „niewłaściwe” poglądy polityczne. To efekt śmiertelnej rywalizacji dwóch największych partii politycznych i polaryzacji społecznej.

Ani rząd, ani prezydent nie umieją rozwiązać problemu. Perspektywa wydarzeń staje się coraz bardziej niejasna. Igrzyska polityczne doprowadzają do niebezpiecznej konfrontacji przywódców dwóch największych partii. Rozstrzyga ją sędzia główny igrzysk ku bezgranicznej radości widzów na trybunach. Uważają go za bohatera.W ocenie prezydenta państwa decyzja sędziego jest bardzo ryzykowna. Prezydent nie myli się. W najmniej oczekiwanym momencie przynosi ona szokujące konsekwencje, które nikomu nie przyszłyby do głowy.

Powieść napisana jest ze swadą, żywym językiem i czyta się bardzo dobrze. To jej dodatkowe walory.

Michael Tequila: Sędzia od Świętego Jerzego. Nr ISBN 978-83-7942-566-2. Format: książka drukowana. Wydawca Novae Res, Gdynia. Planowany termin wydania: początek marca 2015. Gatunek literacki: powieść psychologiczno-obyczajowo-kryminalna.Sędzia od Świętego Jerzego  — Michael  Tequila

Książkę można nabyć na stronie :www.zaczytani.pl

Z ostatniej chwili! Powieść jest już nie tylko w księgarni internetowej Matras, lecz również w 178 księgarniach stacjonarnych i 28 księgarniach kafejkach Matras.

Jedna myśl nt. „Sędzia od Świętego Jerzego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *